czwartek, 31 stycznia 2013

7. Turniej Mini Piłki Siatkowej chłopców

W czwartek 31 stycznia 2013r. odbył się VII Turniej Mini Piłki Siatkowej chłopców o Puchar Dyrektora Zespółu Szkół nr 4 w Zamościu. W kategorii "trójek" gościliśmy u siebie siatkarzy ze Szkół Podstawowych nr 6 i nr 9 z Zamościa oraz Krasnobrodu i Siennicy Nadolnej. W kategorii "czwórek" oprócz gospodarzy do turnieju zgłosiły się zespoły ze Szkół Podstawowych nr 3 i nr 9 z Zamościa oraz Krasnobrodu i Siennicy Nadolnej.

"Czwórki" zostały podzielone na dwie grupy, w każdej po trzy zespoły.
W wyniku losowania do "naszej" grupy trafiła SP 3 Zamość i SP Krasnobród. Nasi siatkarze ulegli zamojskiej Trójce w trzech setach (19:25, 25:18, 7:15) i czekał ich mecz o trzecie miejsce, w którym pokonali SP 9 (25:17, 25:13). Turniej wygrała Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu.
Z kolei w "trójki siatkarskie" grały eksperymentalnym systemem "każdy z każdym" dwa sety, gdzie liczył się każdy zdobyty punkt w secie. Nasi zawodnicy wygrali z Siennicą Nadolną 25:20, 25:17 i ulegli kolegom z Krasnobrodu 23:25, 16:25. Zremisowali natomiast z SP 6 22:25, 25:16 i SP 9 11:25, 25:21. Zwyciężyli w Turnieju zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 9 w Zamościu.

Reprezentacja "Czwórek": Bartosz Kucharski, Kamil Sobczuk, Mateusz Wawryk, Jakub Kuliński, Tomasz Sobolewski, Tomasz Proć, Jakub Sawicki, Patryk Greszta, Szymon Gąska, Dominik Wilkos. Opiekunem była p. Anna Waśko.